Usługi Geodezyjno-Kartograficzne GEOTEC

Geotec z siedzibą w Gliwicach jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży geodezyjnej działającą na rynku od 2008 roku. Tworzymy wykwalifikowaną kadrę absolwentów wydziałów geodezji i kartografii Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży oraz nastawienie na rozwój najnowszych technologii i rozwiązań gwarantuje naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.

Naszą główną specjalnością jest kompleksowa obsługa geodezyjna inwestycji kubaturowych. Począwszy od realizacji mapy do celów projektowych, poprzez prowadzenie inwestycji w czasie realizacji, kończąc na pomiarze powykonawczym wraz z zaewidencjonowaniem go w Ośrodku dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej

Firma posiada nowoczesny sprzęt geodezyjny o najwyższej precyzji pomiarowej: zestawy GPS Leica,  zrobotyzowane tachimetry elektroniczne Leica TS 015, niwelatory elektroniczne Nikon DiNi a także w pełni wyposażoną pracownię geodezyjną. 

Posiadamy aktualne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej i wykonywanego zawodu.